1700 TL KAZAN KAYIT

BİZBET YENİ GİRİŞ YAPARKEN HESAP OLUŞTURMAK

BİZBET YENİ GİRİŞ YAPARKEN HESAP OLUŞTURMAK

BİZBET Türkiye güncel giriş yapmak için, bir kullanıcı hesabınız bulunmalıdır. Kayıt olma işlemini gerçekleştirerek, BİZBET’in kullanıcılarına sağladığı tüm hizmet ve avantajlardan eksiksiz olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik oluşturma, tüm bu hizmet ve avantajlardan faydalanmanız için sizden istenen tek şarttır. BİZBET yeni giris yapacak olan kullanıcılar, yüksek hoş geldin bonusları ile karşılandığından dolayı, bahis serüveninize başladığınız ilk andan itibaren özel hizmetler faydalanmaya başlamaktasınızdır.

Üyelik işlemini website üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, eğer cihazınıza mobil uygulamayı indirdiyseniz, uygulama üzerinden de hızlıca BİZBET giriş canlı şekilde üye olma işleminizi gerçekleştirebilmektesiniz. Dilediğiniz yöntemle websiteye erişerek de, site üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamlama seçeneğiniz her zaman bulunmaktadır.

 • Tek tıkla kayıt olma
 • Telefon numarası ile kayıt olma
 • E-posta adresiniz ile kayıt olma
 • Sosyal medya hesaplarınız ile kayıt olma

seçeneklerinden dilediğinizi seçerek, hızlıca BİZBET kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçeneklerin hepsi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve gereksiz hiçbir bilginizi paylaşmanıza gerek olmadan üye olabileceğiniz güvenilir kayıt olma işlemleridir. Tercih ettiğiniz yöntemlere göre farklılık göstermekle birlikte sizden istenebilecek maksimum bilgiler şunlardır:

 • Adınız
 • Soyadınız
 • Telefon numaranız
 • E-posta adresiniz
 • Bulunduğunuz ülke
 • Tercih ettiğiniz para birimi
 • Oluşturmak istediğiniz şifre

BİZBET gitiş kayıt olma işlemi için, bu bilgiler dışında hiçbir ek bilgi paylaşmanız sizden istenmemektedir. Bu bilgilerin de bazıları, tercih ettiğiniz yönteme göre sizden istenmeyebilir. Örneğin tek tıkla kayıt olma yöntemini tercih eden bir kullanıcı, yalnızca ülke ve para birimi bilgilerini girerek hızlıca kayıt olma işlemini tamamlayabilmektedir.

BİZBET NASIL GİRİŞ YAPILIR? HANGİ BİLGİLERE İHTİYACIM VAR?

Güncel giriş BİZBET ile platforma eriştikten sonra üye olarak bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt olma işlemiyle alakalı bilgilendirme yazımızın yukarıdaki kısmında yapılmıştır. Eğer daha da detaylı bir bilgilendirmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, resmi BİZBET websitesi veya mobil uygulaması üzerinden gerekli olan tüm dokümanlara erişebilirsiniz. BİZBET giriş adresi ile platforma erişip kayıt olma işleminizi de bitirdikten sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Eğer telefon numaranız ile kayıt olduysanız, hesabınıza giriş yapmadan önce size gelecek olan SMS ile hesap aktivasyon işlemi yapmanız gerekmektedir. Aynı şekilde, eğer e-posta adresiniz ile kayıt olma işlemini tercih ettiyseniz, e-posta adresinize gelecek olan mail üzerinden hesap aktivasyonu yapmalısınızdır. Hesap aktivasyonunu da tamamladıysanız, BİZBET giriş canlı yayın ile hesabınıza giriş yapmaya hazırsınız demektir. Giriş yapmak için, hesap bilgileri ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

Gireceğiniz hesap bilgisi, tercih ettiğiniz metoda göre telefon numaranız, e-posta adresiniz, kullanıcı ID’niz gibi bilgiler olabilmektedir. Eğer üye olurken sizden bir şifre oluşturmanız istenmediyse, bu sizin için otomatik olarak rastgele bir şifre atandığı anlamına gelmektedir. Bu şifreyi dilerseniz hesabınızın ayarlar kısmından değiştirebilirsiniz. BİZBET Türkiye’den giriş yapmak istiyorsanız fakat şifrenizi hatırlamıyorsanız, şifremi unuttum butonuna tıklayarak şifre sıfırlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu bilgileri girdikten sonra sorunsuzca hesabınıza erişebilirsiniz.

Üye olduktan sonra hesabınıza otomatik olarak giriş yapılmaktadır. Fakat daha sonra BİZBET giriş linki ile yapacağınız hesap girişinde, sizden bu bilgiler istenmektedir. Bu yazımızda detaylıca anlatılan aşamaları takip ederek kolaylıkla hesabınıza ve bakiyenize erişebilirsiniz.